1. ראשי
  2. »
  3. עלינו

אנה לוטן PRO

PRO הינה סדרת תכשירים מקוריים שפותחו במעבדות אנה לוטן. הסדרה מספקת טיפולים מתקדמים ופתרון בעיות עור באמצעות קוסמטיקאיות מורשות אשר קבלו הכשרה מתאימה לכך.

 

המגוון הרחב של תכשירי טיפוח יעודיים להמשך טיפול אישי בבית, משווק בלעדית על ידי קוסמטיקאיות אלה, על בסיס אבחון אישי "פנים אל פנים" ! שמטרתו להתאים ולהתוות לכל לקוח ולקוחה את המינימום האופטימלי – בדיוק לצרכיו (ולא מעבר לכך!) בתוספת הסבר אמין ומקצועי לצרכן.

 

כשירות לצרכן, לשיפור תחושת הבטחון שלו בבחירת המוצרים, מצויים בסידרת ה-PRO מארזי התנסות לכל תכשיר! המאפשרים לבדוק תחילה את התאמתם.

 

מה מאפיין ובמה יחודם של התכשירים בסדרת ה PRO?

הקו המנחה העקרי בסדרה הינו: פונקציונאליות ללא פשרות, השם את הדגש על התוצאה.בתנאי שהמטרה תושג מבלי להתפשר על תחושת נינוחות מירבית במהלך השימוש.

 אבני הבנין של המוצרים הינן "פורמלציות נשא" המשרתות את תוצאות הטיפול לא פחות מאשר ה"חומרים הפעילים" תוך התחשבות ורגישות לצרכים של סוגי עור בודדים וכבוד לתפקוד העיקרי של העור כמחסום ההגנה של הגוף.

רכיבים ביו-מימטיים (המדמים את ההרכב הטבעי של העור עצמו), משמשים חלק משמעותי של הרכיבים הפעילים משלימים את החסר שנוצר עם הזדקנות העור. גישה זו מעניקה למרבית התכשירים סבילות מעולה לעור החיונית במיוחד כאשר מטפלים בבעיות עור כרוניות כגון אקנה, סיבוריאה, היפר-פיגמנטציה, וקמטי זקנה.